top of page

25 липня 2023

Хмельницький енергетичний кластер оголошує тендер на закупівлю компонентів для спорудження СЕС потужністю від 3 кВт з баластною системою кріплення

photo_2023-07-25_11-04-50.jpg

  Громадська організація “Хмельницький енергетичний кластер” оголошує тендер на закупівлю компонентів для спорудження СЕС потужністю від 3 кВт з баластною системою кріплення у Хмельницькому ВПУ №25, яка буде використовуватися для навчальних цілей. 

 

  Окремі вимоги до виконавця:

 

  1. Відсутність звʼязків з особами чи бізнесами повʼязаних з росією (у тому числі, рахунки у російських банках);

  2. Наявність всього необхідного обладнання, яке зазначено в Технічному завданні (або його аналогів з такими ж або кращими характеристиками);

  3. Вчасне доставлення обладнання в строки, що будуть обумовлені в договорі з постачальником обладнання та включення ціни доставки обладнання в ціну обладнання.
 

  Просимо надсилати тендерну пропозицію у довільній формі, що включає кошторис та відповідність вимогам конкретного Технічного завдання.

  Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій 09 серпня 2023 року до 18:00.

  Тендерну пропозицію просимо надіслати нам на електронну скриньку energycluster100@gmail.com вказавши у темі листа “Тендер на закупівлю компонентів для спорудження СЕС потужністю від 3 кВт з баластною системою кріплення”.

  Більше інформації ви знайдете у технічному завданні за посиланням https://bit.ly/tech-zavdannia

bottom of page