top of page

ПРОЄКТ

Атомна чи зелена енергетика: аргументи за/проти

11.png
12.png
8 (1).png

В межах проєкту вдалося напрацювати план діяльності громадського сектору на 2024 рік в сфері антиатомної діяльності. Для цього у Хмельницькому командою кластера зібрали представників/-ць громадських організацій з різних куточків України: Екодія, Екоклуб, Флора, Всеукраїнська екологічна ліга. Окрім створення плану, протягом двох днів ми детальніше ознайомлювалися з тенденціями атомної енергетики в Україні та світі, з цим нам допомагали фахівець з енергетичної політики ГО “Екодія” Артем Колесник та фахівець з ядерної енергетики Михайло Шустер.

 

Аби актуалізувати тему відновлюваних джерел енергії та відмови від атомної енергетики в суспільстві був організований інформаційний марафон у регіональних медіа Хмельниччини. Участь в цих ефірах також взяли представники/-ці ГО “Екоклуб” та ГО “Флора”. 

 

З метою інформування громадськості про стан енергетики в Україні та світі, командою організували інтелектуальну гру для усіх охочих - Блекаут Квіз. В Блекаут Квізі взяли участь 9 команд, серед яких досвідчені гравці, так і ті, хто випробував свої знання та логіку вперше на інтелектуальній вікторині. В форматі гри спілкувалися про енергетику Хмельниччини, вплив війни на енергетику, рекорди в енергетиці тощо.

 

* Проєкт “Атомна чи зелена енергетика: аргументи за/проти” реалізовано за фінансової підтримки «Друзів Землі Норвегії» (Naturvernforbundet). Зміст публікації не обов’язково відображає офіційну позицію «Друзів Землі Норвегії» або їх донорів.

bottom of page