top of page

15 листопада 2023

Участь в навчальній сесії "Green Perspectives on European Security"

photo_2023-11-14_18-11-28.jpg

Менеджерка проєктів Олена Рутковська взяла участь у заході "Green Perspectives on European Security", що організований Cooperation and Development Network в межах проєкту "Green Visions on European Security". Захід відбувався на теренах ЄС і об'єднав 40 молодих учасників/-ць з 15 країн Європейського Союзу та Східної Європи.

 

Тема виступу Олени - "Енергетична безпека України". Вона поділилася баченням стосовно енергетичної безпеки України, розповіла про бан російських fossil fuels та наслідки минулорічних обстрілів енергетичної інфраструктури. Висвітлила вплив на сусідні країни та підготовку до можливих цьогорічних обстрілів.Не обійшлося без згадок про захоплення та знищення російськими військами українських енергетичних об'єктів, таких як ЗАЕС і Каховська ГЕС. Олена розкрила наслідки цих подій та наголосила на важливості вивчення та реагування на подібні ситуації. Зокрема, було висвітлено питання української атомної енергетики і її ролі в енергетичній безпеці країни.

 

Дякуємо організаторам/-кам за надану можливість поділитися енергетичним досвідом України. Віримо, що спільні зусилля та обмін досвідом допоможуть нам зберегти енергетичну стабільність та впевнено рухатися до сталого майбутнього!

bottom of page