top of page

ПРОЄКТ

План дій сталого енергетичного розвитку і клімату для Теофіпольської громади 

387849966_338457005223044_3202039000136824230_n.jpg
367008538_308003044935107_6036280263712243642_n.jpg

Команда кластеру продовжує системну роботу з Теофіпольською селищною териіторіальною громадою. Завдяки новій ініціативі для Теофіпольської громади розробляється важливий документ - План дій сталого енергетичного розвитку і клімату. Це дозволить громаді повноцінно доєднатися до мережі європейських міст, що підписали “Угоду мерів”. В свою чергу це відкриває для громади ряд нових можливостей, зокрема, щодо залучення грантового фінансування “твердих проєктів”. Крім того, розробка даного документу дозволить комплексно підійти до питання зменшення рівня діоксид вуглецю на території громади та стане певним дороговказом на шляху до енергонезалежного та кліматично нейтрального Теофіполя. 

Для того, щоб розроблений документ був максимально дієвим, було створено робочу групу для проводення зустрічей, де визначаються головні напрямки та проєкти, які будуть включені в План дій сталого енергетичного розвитку і клімату. Активна робота учасників робочої групи дозволила зафіксувати потенціал громади у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

План дій сталого енергетичного розвитку і клімату планується розробити та затвердити до кінця 2023 року. Також в межах проєкту планується приєднання Теофіпольської громади до коаліції “Енергетичний перехід”.

Крім того, представники Хмельницького енергетичного кластеру в межах реалізації проєкту беруть активну участь в заходах для громадських організацій, які втілюють проєкти за принципами зеленого відновлення у громадах. Під час заходів розглядаються питання, зокрема:

- Про роль місцевого рівня у відновленні України

- Про "Угоду мерів”

- Про "Зелене відновлення"

- З чого починати адаптацію до зміни клімату в громадах

- Підготовка грантових проєктів

* Проєкт “План дій сталого енергетичного розвитку і клімату для Теофіпольської громади (ПДСЕРК для Теофіпольської громади)” втілюється у співпраці з “Центром екологічних ініціатив “Екодія” за фінансової підтримки Федерального міністерства економіки та кліматичних дій Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) “Посилення громадянського суспільства в реалізації національної кліматичної політики” 

bottom of page