top of page

30 листопада 2023

Відзнака "Премія громадянського суспільства"

photo_2023-11-29 17.22.50.jpeg
photo_2023-11-29 17.22.12.jpeg

Ще одна перемога в скарбничку спільних зусиль! Наш проєкт "Школа муніципального енергоменеджменту Теофіпольської громади" отримав відзнаку "Премія громадянського суспільства".

Протягом 6-ти місяців ми працювали над реалізацією цього проєкту у Теофіпольській селищній громаді, спрямовуючи зусилля на підвищення енергоефективності та залучення громади до цієї важливої теми.

Дякуємо всім представникам Теофіпольської селищної ради за активну підтримку та співпрацю у реалізації проекту! Наша спільна праця відобразилася у виграші "Премії громадянського суспільства".

Метою нагороди за кампанії громадянського суспільства є визнання та відзначення видатного внеску субгрантерів у просування цінностей і цілей їхньої організації під час реалізації окремих проєктів в межах ініціативи "Голос громади та вплив на реформи». Щиро дякуємо Нідерландському Гельсінському комітету за підтримку нашої ідеї та чудову можливість просувати її серед громад.

У фіналі брали участь представники/-ці ще трьох організацій з України, а фінальна презентація та нагородження відбулися під час заключного заходу у Кишиневі. Останній став чудовою платформою для обміну контактами, досвідом та кращими практиками для всіх грантерів/-ок проєкту.

bottom of page