top of page

СПІВПРАЦЯ

Співпраця з Хмельницькою обласною державною адміністрацією

48896861_333209587278291_3024881067833163776_n.jpg

Починаючи з 2018 року Хмельницький енергетичний кластер співпрацює з Хмельницькою обласною державною адміністрацією, що формалізовано підписаним меморандумом про співпрацю.

 

За цей час неодноразово проводилися спільні заходи. Так, за підсумками одного з них представники кластера ініціювали створення робочої групи та долучилися до розробки нової стратегії регіонального розвитку Хмельницької області в напрямку “Енергетика”. Як наслідок, цей напрямок було опрацьовано та включено в нову стратегію регіонального розвитку. 

Також кластер ініціював внесення змін у програму підвищення енергоефективності Хмельницької області. Завдяки цьому в ній з’явилися нові механізми та можливості для населення Хмельницької області з підвищення власної енергонезалежності. 

Крім того, представники кластера брали активну участь у низці заходів, ініційованих Хмельницькою обласною державною адміністрацією. Зокрема, у III Міжнародному економічному форумі “Інвестиційні можливості Хмельниччини”, де мали змогу презентувати свою діяльність. До того ж голова Хмельницького енергетичного кластера Степан Кушнір входив у склад громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації, де виносив на обговорення та працював над актуальними питаннями енергетики й екології Хмельницької області.

bottom of page