top of page

28 листопада 2022

Як в Хмельницькому тримати енергетичний фронт

photo_2022-11-28_15-40-52.jpg

  Цієї суботи, 26листопада, усі охочі жителі міста долучилися до події «Зима 2022/23: енергоефективність». У стінах «Гуфі-центру» представники ГО «Хмельницький енергетичний кластер» розповіли, як бути максимально енергоефективними в умовах російсько-української війни, тепло і безпечно пережити зиму.

  Виконавчий директор Хмельницького енергетичного кластеру та спікер заходу Артур Кокаревич зазначив, що першочергово необхідно мати план та бути готовими до різних сценаріїв. Адже не існує універсального підходу, ми усі унікальні та наші помешкання - теж. Крім того потрібнорозуміти, який бюджет ви готові виділяти на вашу енергобезпеку.

 

Одна з рекомендацій – підготувати «валізку», яка завжди буде вдома. В цю «валізку» варто помістити: ліхтарик, заряджені павербанки чи акумулятори, радіо, яке працює без електрики, запас води та продуктів, що можуть зберігатися без холодильника, ліки, а також теплі речі та ковдри. Також спікер розповів про безпечне поводження з генераторами, підготовкою авто та про альтернативні джерела енергії.

Учасникам заходу також було презентовано документальний короткометражний фільм «Енергетичний фронт України», який  можна подивитися за посиланням https://youtu.be/DwQcPyI4nHA 

bottom of page